Баул полипропиленовый (белый) 100х150 см
1х1.5м


39,80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (97) 260-30-22
Анастасія
- +380 (99) 629-78-32Владислав
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баул поліпропіленовий (білий) - дуже часто використовується в сільському господарстві, на виробництві і звичайно в швейних цехах. Дуже зручний, практичний, міцний саме при транспортуванні це незамінна річ! Мінімальне замовлення 10шт.
Поліпропілен - це міцний, якісний і в той же час, дуже легкий матеріал.
Основні характеристики:
Ширина 100см баула
Висота 150см баула
Вага 180 грам
Ширина баула 100см
Высота баула 150см
Вес 180 грамм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полипропилен |
| Вместимость | 150 кг |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 100 см |
| Вес | 180 г |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | мешок |
| Вид | открытый |
| Способ закрытия | зашивка |
- Цена: 39,80 ₴
