Пленка полиэтиленовая 6х50 м (120мкм) SHADOW зеленая УФ 24 мес
Плівка Shadow 120 мкм поліетиленова 6х50 м УФ 24 місяці
Плівка Shadow 120 мкм поліетиленова 6х50 м УФ 24 місяці
Багаторічна теплична плівка поліетиленова ТМ "Shadow" виготовляється з первинної ПВД (поліетилен високого тиску)
При виготовленні тепличної плівки спеціального призначення, крім UV-стабілізатора, додається антифог і поглинач інфра-червоного випромінення. При експлуатації таких плівок водяна пара конденсується на поверхні у вигляді тонкого водяного шару, не впливаючи на проходження світла, зникає ймовірність опіків рослин через «ефект лінзи» проходження сонячних променів через краплі конденсату).
ІК-поглинач попереджає втрату довгохвильового інфрачервоного червоного випромінювання, що дозволяє підтримувати усередині теплиці рівномірний температурний режим (особливо вночі) і захищати рослини, які чутливі до перепадів температур. Плівка характеризується високою стійкістю до атмосферних впливів і ультрафіолетового опромінення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shadow |
| Страна производитель | Чехия |
| Толщина пленки | 120 мкм |
| Ширина рукава | 300 см |
| Ширина пленки в развороте | 600 см |
| Количество метров в рулоне | 50 м |
| Вес | 30 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Пленка |
| Материал покрытия | Тепличная пленка |
- Цена: 4 740 ₴


