Сітка пластикова сота (6x8мм) 0.8x30м від кротів чорна.

1 390 ₴/рулон
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (97) 260-30-22
Анастасія
- +380 (99) 629-78-32Владислав
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
СІТКА ПЛАСТИКОВА САДОВА ПАРКАННА
Сітка виготовлена з високоякісного поліпропілену, не іржавіє, не піддається корозії використовується для зміцнення ґрунту та захисту від гризунів і кротів. Сітки від кротів легкі та міцні, стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Прикладаючи сітку потрібно надійно закріплювати її кілочками або скобами. Зверху засипати ґрунтом, попередньо очищеним від бур'янів і каменів.
Застосування парканної сітки дуже різноманітно, Ви можете використовувати її як на дачних ділянках, у садах і на клумбах, так і на будівельних майданчиках, окремо розміщених приватних територіях.
Комірка сітки 6х8 мм, ширина 0.8 метра, довжина рулону 30 метрів. Замовити садову сітку Ви можете на нашому сайті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Клевер |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Высота | 0.8 мм |
| Длина | 30 мм |
| Тип изделия | Забор |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сетки | Вольерная |
| Длина ячейки | 20 мм |
| Назначение сетки | Защита деревьев и кустов от грызунов, Для поддержки вьющихся растений |
| Стабилизирована к УФ-излучению | True |
| Ширина ячейки | 20 мм |
- Цена: 1 390 ₴/рулон



