Мешок белый полипропиленовый белый, плотный (55×105 см), 70 кг.

1 150 ₴/100 шт.
- Готово к отправке
- Только оптом
- +380 (99) 629-78-32Владислав
Поліпропіленові мішки виготовляються з екологічно чистого матеріалу та відповідають усім санітарним і гігієнічним вимогам, тому їх можна використовувати для пакування харчових продуктів.
Мішок порівняно міцний і має підвищену зносостійкість. Сама собою поліпропіленова тканина стійка до багаторазових перегинів і стирання.
Надміцний поліпропіленовий мішок збільшеного розміру ідеально підходить для пакування, транспортування та зберігання сільськогосподарської і будівельної продукції.
Поліпропіленовий мішок розміром 55 *105 см витримує вагу до 70 кг.
✅ Характеристики:
-
📏 Розмір: 55×105 см
-
⚖️ Вмістимість: понад 70 кг
-
🧵 Тип: щільне переплетення, висока міцність
-
💪 Матеріал: первинний поліпропілен
-
⚪ Колір: білий
-
🚜 Застосування: зерно, пісок, вугілля, комбікорм, вторсировина, дрова
Багаторазовий, вологостійкий та стійкий до розривів — для складу, транспорту та ринку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полипропилен |
| Вместимость | 70 кг |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 105 см |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Мешок |
| Вид | открытый |
| Способ закрытия | зашивка |
| Тип мешка | Обычный |
| Применение | Универсальное |
- Цена: 1 150 ₴/100 шт.

