Мешок белый полипропиленовый плотный (55×85 см ), 50 кг, упаковка 100шт
50кг


940 ₴/100 шт.
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (97) 260-30-22
Анастасія
- +380 (99) 629-78-32Владислав
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поліпропіленовий мішок широко застосовується у всіх сферах діяльності, починаючи від будівництва та ремонту та закінчуючи сільським господарством.
Надійний і щільний поліпропіленовий мішок — ідеальне рішення для фасування, транспортування та зберігання зерна, борошна, комбікормів, вугілля, піску та інших сипучих матеріалів.
Поліпропіленовий мішок розміром 55*85 витримує вагу до 50 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полипропилен |
| Вместимость | 50 кг |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 85 см |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Мешок |
| Вид | открытый |
| Способ закрытия | зашивка |
| Тип мешка | Обычный |
| Применение | Универсальное |
- Цена: 940 ₴/100 шт.


