Крапельна стрічка щілинна Garden Tools 1000 м 6mil, 10см відстань крапельниць
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крапельна стрічка (щелева) "Garden Tools" 6mil, відстань крапельниць 10 см.
Крапельна стрічка GARDEN TOOLS лужного типу з відстанню між крапельницями 10 см використовується для під'єднання до магістральної труби та розведення ліній системи крапельного зрошення, забезпечуючи порційне надходження води в прикореневу зону культивованих рослин.
У доступних варіантах представлені бухти крапельних стрічок із різною відстанню між отворами.
Крапельна стрічка GARDEN TOOLS лужного типу з відстанню між крапельницями 10 см використовується для під'єднання до магістральної труби та розведення ліній системи крапельного зрошення, забезпечуючи порційне надходження води в прикореневу зону культивованих рослин.
Характеристики:
| Країна виробник | Україна |
| Тип стрічки | щілинна |
| Відстань між крапельницями | 10 см |
| Діаметр стрічки | 16 мм |
| Товщина стінки | 0,15 мм |
| Робочий тиск | до 0,7 bar |
| Витрата води | 1 л/год |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garden Tools |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шланга | Поліетилен |
| Діаметр | 16 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 3 Бар |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | False |
| Витрата води | 1.1 л/год |
- Ціна: 2 400 ₴



