Забір сітка пластикова садова 1.5x30 метрів (Комірка 20x20) Ромб
1.5х30м


2 590 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 260-30-22
Анастасія
- +380 (99) 629-78-32Владислав
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садова пластикова сітка використовується як декоративний паркан. Легка, міцна, не гниє, не іржавіє і не вимагають фарбування. З ультрафіолетовим стабілізатором. Термін експлуатації щонайменше 15 років.
Предназначена:
-Для парканів і декоративного огорожі рослин
-Для пташиників і вольєрів
-Для вольтанок та арок
-Для декоративного огорожі клумб
-Для кучерявих квіткових і овочевих рослин
-Для підтримки важких рослин
-Для захисту дерев і саджанців від гризунів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Тип виробу | Паркан |
| Тип сітки | Вольерна |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Призначення ґратки | Захист дерев і кущів від гризунів, Підтримувані рослинами |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Да |
| Ширина комірки | 20 мм |
- Ціна: 2 590 ₴/рулон






